Enova Shoper – integracja przynosząca wielowymiarowe korzyści

Zakupy internetowe to najszybszy i najbardziej oszczędny sposób nabywania nowych produktów, dlatego nie bez znaczenia jest wciąż rosnąca ilość „łowców”. Każdy kupujący może znaleźć w necie dokładnie to czego szuka – pytanie tylko, gdzie zrobi zakup.

Właśnie ta kwestia wciąż nęka zapracowanych sprzedawców, próbujących dotrzeć do odbiorcy ze swoim produktem, zwalczając przy tym wciąż rosnącą konkurencją. Rynek sprzedaży to nie jest wcale taka prosta sprawa, jak mogłoby się początkowo wydawać. Nasilająca się rywalizacja między e-handlarzami wymusza więc poszerzanie oferty produktowej, wprowadzanie nowych innowacji, a często także zajmującą i monotonną obsługę wielu kont jednocześnie. Prowadzenie księgowości, planowanie wydatków, sprawna realizacja zamówień to tylko kilka kolejnych czynności, które musi wykonywać zaradny przedsiębiorca. W dodatku to wszystko przy użyciu jednego komputera i jednej pary rąk. Jak podołać tym wszystkim zadaniom?

Enova Shoper – integracja przynosząca wielowymiarowe korzyści

Poszerzanie działalności opartej na sprzedaży to faktycznie dużo pracy, czasu, często także i nerwów. Po takiej dawce szokowej, pora jednak na sporą dawkę optymizmu.

Sklep internetowy Shoper, ze względu na oszczędność czasu sprzedawców i konieczność wyeliminowania błędów, powstałych często podczas ręcznego wykonywania obliczeń, został zintegrowany z Enova Shoper System – dość popularnym w kręgu e-sprzedawców programem do obsługi księgowości. Integracja ta stała się możliwa dzięki wykorzystaniu działania programu ErpBox.

Enova Shoper – integracja przynosząca wielowymiarowe korzyści
Enova Shoper – integracja przynosząca wielowymiarowe korzyści

Programiści stale pracują nad programami usprawniającymi funkcjonowanie na rynku sprzedażowym online, dlatego postanowili zbudować taki, który umożliwi prowadzenie działalności na wielu kanałach sprzedażowych oraz zautomatyzuje sporo innych czynności. Zintegrowany ze sklepem online ErpBox umożliwia m.in. połączenie przez interfejs, pobieranie informacji i płatnościach i danych potrzebnych przy wysyłce produktów, czy też dwukierunkową integrację zamówień. Wszystkie dane, nawet te pochodzące z kilku kont Shoper, zamieszczone zostają w jednym miejscu, przez co zachowany zostaje ład. Sprzedawca, pracujący w takim uporządkowanym, choć wirtualnym, miejscu potrafi zapanować nad obsługą programu i wszystkimi zamówieniami klientów. Integracja programu z platformą pozwala nie tylko na sporą oszczędność czasu, obniżenie kosztów obsługi zamówień, ale również na zwiększenie sprzedaży czy zwalczenie konkurencji.

Poza integracją ErpBox ze sklepem Shoper, istnieją także inne możliwości. Połączyć możemy ErpBox z PrestaShop, RedCart, Magento, ErpBox SHOP czy WooCommerce. Wśród zalet wynikających z powyższych integracji wymienić należy spory zysk czasu i pieniędzy, które można wykorzystać personalnie – na potrzeby i zachcianki, ale również przeznaczyć je na dalszy rozwój firmy!

Chcesz zintegrować dany sklep za pośrednictwem ErpBox? Nie ma problemu – my Ci pomożemy!

ErpBox to platforma rozwojowa, dlatego jej twórcy zadbali o regularne i sprawne wprowadzanie nowych możliwości, łącznie z wdrażaniem kolejnych integracji. Istnieje możliwość wprowadzenia kolejnych integracji ze sklepami – zachęcamy więc do skontaktowania się z nami i zlecenia nam kolejnego zadania. Jesteśmy otwarci na propozycje!

O wszystkich innowacjach oraz korzyściach, wynikających z używania programu ErpBox i możliwości integracji ze sklepami internetowymi, przeczytać możemy na stronie www.erpbox.pl.

Julia Kościuszko

Hej, nazywam się Julia Kościuszko jestem copywriterką, redaktorką i założycielką bloga mimookolicznosci.pl. Z wykształcenia jestem dietetyczką i ogrodniczką. Na mojej stronie znajdziecie profesjonalne i praktyczne porady dotyczące roślin i zdrowego odżywiania oraz zagadnień związanych z funkcjonowaniem naszego organizmu i suplementacją. W ostatnich 3 latach ukończyłam również kursy z obszaru ekonomii i podatkami, dzięki czemu dostarczam Wam wartościowych porad z zakresu finansów i biznesu. Blogowanie to moja pasja, wierzę w moc słowa i rzetelność dostarczanych przeze mnie informacji. Gry i motoryzacja to moje wielkie hobby, jestem zapaloną gamerką i pasjonatką dobrych samochodów, mam również prawo jazdy na traktor! Ale o nie o traktorach piszę, ale nowiutkich autach, które debiutują na naszych drogach. Jestem przekonana, że polubicie mimookolicznosci.pl!