Doradca kredytowy w Krakowie – dlaczego warto udać się na spotkanie?

Planujemy dokonać wybudowania domu, zakupu mieszkania, jego remontu. Potrzebujemy otrzymać zastrzyk gotówki do realizacji naszych planów, celów, bądź inwestycji prowadzonej działalności gospodarczej. Chcemy spełnić marzenie o nowym samochodzie, które zawsze wydawało się nierealnie odległe. 

Wszystkie przykłady przedstawione powyżej determinują człowieka to wzięcia stosownego do sytuacji kredytu. Kredyt hipoteczny, gotówkowy, samochodowy, czy na firmę – czym się różnią, jakie są między nimi zależności, na co trzeba uważać? Przeciętny człowiek, który z kredytami na co dzień ma wspólnego niewiele, może od lawiny dostępnych w internecie informacji dostać bólu głowy i zniechęcić się do realizacji swoich marzeń lub celów. Czy można inaczej?  Oczywiście, że tak! Doradca kredytowy w Krakowie oferuje bezpłatną pomoc w kwestiach związanych ze sprawami kredytowymi. 

Należy pamiętać, że wybór kredytu wiąże się z późniejszymi poważnymi często zobowiązaniami finansowymi wobec instytucji finansowych udzielających pożyczek, a działając samodzielnie można przypadkiem zawrzeć umowę, która jest dla kredytobiorcy niekorzystna. Doradca finansowy z Krakowa daje pewność, że oferty, które prezentują banki staną się jasne i czytelne, co ułatwi wybór najkorzystniejszej opcji spośród dostępnych na rynku kredytowym.

Sprawdź pełną ofertę na: doradca finansowy Kraków

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcom Kredytowym w Krakowie?

Doradca finansowy w Krakowie jest w pełni niezależnym ekspertem z zakresie powierzonych mu obowiązków związanych z kredytami bankowymi. Dzięki swej niezależności, potencjalny kredytobiorca otrzymuje obiektywną, pełną kafeterię do wyboru wśród wielu banków. Wraz z doradcą kredytowym, klient omawia zalety i wady konkretnych możliwości, które są przygotowane indywidualnie pod tę osobę. 

Ofert banków stale się zmieniają, czasem kwestia kilku dni sprawia, że sytuacja diametralnie się zmienia, przez co oferta, która jakiś czas wcześniej wydawała się być optymalna, może stać się mniej korzystną względem innej z tego samego, bądź innego banku. Doradca finansowy z tymi zmianami jest na bieżąco, stale trzyma rękę na pulsie dotyczącą aktualnych ofert, promocji, bądź korzyści skierowanych do klientów. 

Doradca kredytowy w Krakowie to wyspecjalizowany w swojej branży specjalista, który pomoże wybrać ofertę sprzyjającą klientowi. Dzięki dużemu doświadczeniu wynikającemu z ilości przeprowadzonych procedur kredytowych wie, które punkty umowy kredytowej są najistotniejsze, gdzie ujęte są dodatkowe koszty związane z realizacją kredytu oraz jakie warunki spełnić, żeby decyzja kredytowa w banku była pozytywna, a kwota kredytu ostatecznie została wypłacona. 

Doradca kredytowy w Krakowie - dlaczego warto udać się na spotkanie?
Doradca kredytowy w Krakowie – dlaczego warto udać się na spotkanie?

Bezpłatne porównanie kredytów w Krakowie – dlaczego warto skorzystać?

Doradca kredytowy w Krakowie ma dostęp do ofert kredytowych wielu banków w jednym miejscu. Umożliwia to rozpoznanie sytuacji potencjalnego kredytobiorcy wraz z jego sytuacją w kilku miejscach jednocześnie. Doradca ma możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej swojego klienta jeszcze przed złożeniem wniosku. Na wspomnianą sytuację klienta mają wpływ różnego rodzaju dane dotyczące jego środków pieniężnych, należą do nich między innymi takie aspekty jak:

 • ile klient zarabia,
 • czy ma już inne kredyty, jakie i w jakiej wysokości płaci raty,
 • czy ma inne zobowiązania finansowe (np. alimenty),
 • czy ma dzieci i ile osób jest osób w rodzinie,
 • jaki typ umowy z pracodawcą ma klient,
 • jaki wkład własny jest gotów zainwestować przyszły kredytobiorca. 

Doradca finansowy nie jest związany z żadnym bankiem, jest w pełni niezależnym pracownikiem, dzięki czemu nie jest ograniczony żadnym planem finansowym danego banku. Dzięki temu osoba starająca się o kredyt nie otrzymuje względnie upiększonych ofert, które są korzystne to pewnych planów finansowych jakiegoś banku przy pominięciu wad danej oferty. Zamiast tego oferta jest konkretna. Doradca wskaże jej plusy i minusy. Klient otrzyma informację o racie kredytu, wstępnym harmonogramie spłaty, dodatkowych kosztach związanych chociażby z ubezpieczeniem i okresem jego obowiązkowego wykupienia jeżeli takowa jest i mnóstwo innych danych. Następnie wraz z doradcą finansowym możliwy będzie wybór najbardziej pożądanej oferty. Wskazane zostaną też tzw. oferty pakietowe, a więc możliwość wykupienia pewnych usług dodatkowych, które będą się wiązały z ogólnym obniżeniem kosztów związanych z kredytem na przykład marży, bądź kwoty odsetek.

Nie korzystając z pomocy niezależnego doradcy kredytowego klient traci czas, ponieważ musi udać się do wielu różnych banków, aby móc uzyskać podobny stopień porównania dostępnych ofert kredytowych. Ponadto w każdej z instytucji spotyka się z zależnym od danego banku doradcą, który pracuje na swoją prowizję udzielając kredytu tego konkretnego banku, przez co potencjalny kredytobiorca otrzymaniu subiektywnie przedstawioną ofertę o wyłącznych zaletach skorzystanie z tej, a nie innej możliwości wzięcia kredytu w innej placówce bankowej.

Współpraca z doradcą kredytowym w Krakowie to nie tylko wybranie oferty, ale też pomoc z jego strony w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i dostarczenie jej do banku. Pozwala to na zmniejszenie formalności związanych z częstymi wizytami w banku ze względu na brak jakiegoś dokumentu. W przypadku takie potrzeby, doradca może spotkać się ze swoim klientem również podczas podpisania umowy kredytowej, aby klient miał pewność, że została ona przygotowana z zachowaniem należytych standardów 

Oferta niezależnych doradców kredytowych

Korzystając z usług doradcy finansowego w Krakowie, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Cała współpraca z doradcą jest dla kredytobiorcy darmowa.

Klient bezpłatnie otrzyma kompleksowe porównanie możliwości kredytowych, które dostępne są na rynku wśród banków. Doradcy służą pomocną dłonią niezależnie od rodzaju kredytu oczekiwanego przez klienta. 

Oferta dotyczy takich kredytów jak:

 • kredyty hipoteczne – związane z zakupem domu, mieszkania, jego remontu, wykończenia, bądź budowy od podstaw;
 • kredyty gotówkowe – są przeznaczone dla osób poszukujących możliwości zastrzyku gotówki w krótkim czasie, z reguły nie jest ważny cel wzięcia tego typu pożyczki, przyznana kwota kredytu przekazywana jest na wskazany przez klienta rachunek bankowy;
 • kredyt samochodowy – jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj zaciągniętej pożyczki związany jest z zakupem samochodu, który może być nowy lub też używany, bank zabezpiecza się tu cesją, która ujęta jest w dowodzie rejestracyjnym zakupionego pojazdu,
 • kredyt dla firm – są to różne rodzaje kredytów, które przeznaczone są dla sektora firm, osób które prowadzą działalności gospodarcze, między innymi dotyczą kredytów inwestycyjnych lub też przyznanych na pokrycie bieżących kosztów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa,
 • kredyt konsolidacyjny – oznacza połączenie kilku różnych zobowiązań finansowych w jedno, ma na celu obniżenie wydatków comiesięcznych na pokrycie i regulowanie długów, konsolidacja mają prawo podlegać wszystkie dostępne rodzaje kredytów, a więc kredyty gotówkowe, samochodowe, czy też hipoteczne.

Julia Kościuszko

Hej, nazywam się Julia Kościuszko jestem copywriterką, redaktorką i założycielką bloga mimookolicznosci.pl. Z wykształcenia jestem dietetyczką i ogrodniczką. Na mojej stronie znajdziecie profesjonalne i praktyczne porady dotyczące roślin i zdrowego odżywiania oraz zagadnień związanych z funkcjonowaniem naszego organizmu i suplementacją. W ostatnich 3 latach ukończyłam również kursy z obszaru ekonomii i podatkami, dzięki czemu dostarczam Wam wartościowych porad z zakresu finansów i biznesu. Blogowanie to moja pasja, wierzę w moc słowa i rzetelność dostarczanych przeze mnie informacji. Gry i motoryzacja to moje wielkie hobby, jestem zapaloną gamerką i pasjonatką dobrych samochodów, mam również prawo jazdy na traktor! Ale o nie o traktorach piszę, ale nowiutkich autach, które debiutują na naszych drogach. Jestem przekonana, że polubicie mimookolicznosci.pl!